۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - توسط مدیر سایت

چگونه نگهبان خود باشید را در سایت سامانه جامع خدمات حفاظتی و مراقبتی پاس بررسی کنید

چگونه نگهبان خود باشید را در سایت سامانه جامع خدمات حفاظتی و مراقبتی پاس بررسیکنید

با سامانه جامع خدمات حفاظتی و مراقبتی پاس می توانید با مجوز رسمی مرکز انتظام پلیس پیشگیری ناجا نگهبان خود باشید.

 در سال 1388 نیروی انتظامی بخشی از وظایف خود را به موسسات حفاظتی و مراقبتی تحت نظر خود واگذار کرد.موسسات حفاظتی و مراقبتی وظایف استقرار نگهبان در اماکن عمومی و خصوصی را بر عهده داشتند.

موسسات حفاظتی و مراقبتی در دو طرح،خدمات استقرار نگهبان را اجرا می کنند در ادامه به اختصار توضیح خواهیم داد.

طرح قرارداد انتظامی :در این روش با معرفی و استقرار نگهبان آموزش دیده و مجرب و تایید صلاحیت شده کلیه مسئولیت های ناشی از حقوق اداره کار ،بیمه تامین اجتماعی و بیمه مسئولیت مدنی بر عهده موسسات حفاظتی و مراقبتی می باشد و هیچ گونه رابطه استخدامی با کارفرمایان نخواهند داشت.

طرح قرارداد پیمان نظارتاگر تمایل دارید  نگهبان خود باشید و مستقر در محل کسب و کارتان مجهز به تجهیزات دفاع شخصی باشید می بایست از خدمات قرارداد پیمان نظارت استفاده نمایید .

در این طرح شما دوره آموزشی را زیر نظر مرکز انتظام ناجا طی خواهید کرد و پس از گذراندن این دوره شما مجاز به دریافت خدمات قرارداد پیمان در محل کسب و کار خود هستید .

مزایای استفاده از طرحهای حفاظتی و مراقبتی :مجوز حمل ،نگهداری و استفاده از تجهیزات دفاع شخصی، نظارت دقیق و مستمر بر عملکرد نگهبان به صورت آنلاین و غیرمنتظره،استفاده از تابلو مصوب و بازدارنده از وقوع جرائم احتمالی،تعامل با کلانتری محل،جبران خسارت در برابر سرقت یا مفقودی اموال تحویل شده به نگهبان،پرداخت دیه درصورت استفاده از تجهیزات و بروز حوادثی همچون هزینه درمان ،نقص عضو وفوت برابر قانون مصوب بیمه مرکزی ،اعزام وکیل به مراجع انتظامی و قضایی و ارائه مشاوره های انتظامی جهت پیشگیری از وقوع جرم از مزایای استفاده از طرح های حفاظتی و مراقبتی می باشد. جهت درخواست نگهبان کلیک کنید. چگونه نگهبان خود باشید را در سایت سامانه جامع خدمات حفاظتی و مراقبتی پاس بررسی کنید.

نظر خود را وارد نمائید

ارسال نظر